
Шафа чотирьохдверна з натурального дерева з шухлядами і рамковими фасадами 1700х2300х550мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: em115
Відправка з 02 травня 2026від 69 200 ₴
Показати оптові ціниШафа чотирьохдверна з натурального дерева з шухлядами і рамковими фасадами 1700х2300х550мм
Шафа чотирьохдверна з шухлядами виконана в елегантному класичному стилі, а значить здатна задовольнити смак будь-якого, найвибагливішого цінителя класичного інтер'єру.
Якісна, надійна і міцна, оскільки виготовлена з натуральної сировини - масиву берези. Її ще можна назвати шафою-комодом, оскільки її зовнішні шухляди нічим не відрізняються від таких у комоді, а завдяки їм, у ній можна вмістити дуже багато потрібних речей, не створивши при цьому відчуття захаращення простору.
Може бути світлим і темним, з фільончастими фасадами, але при цьому має завжди самодостатній і значний вигляд, заряджаючи простір кімнати духом надійного сімейного вогнища.
Габаритні розміри, мм:
- Висота: 2300
- Ширина: 1700
- Глибина: 550
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
Матеріал: дерево береза
Береза є твердим сортом дерева, має однорідну структуру, практично не містить сучків. Дерево з легкістю піддається фарбуванню, набуває кольору від найсвітліших і аж до найтемніших відтінків. Для тонування туалетного столу ми застосовуємо високоякісні сертифіковані поліуретанові поліуретанові італійські лаки і морилки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2300 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Ширина шафи | 1700 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 |
| Глибина тумби | 34 |
| Ширина тумби | 40 |
- Ціна: від 69 200 ₴



