
Столик туалетний з натурального дерева для спальні Ассоль
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: em81
Відправка з 02 травня 2026від 14 785 ₴
Показати оптові ціниСтолик туалетний з натурального дерева для спальні Ассоль
Туалетний стіл Ассоль виконаний у класичному стилі, елегантний і функціональний, симетричні лінії надають йому старовини, найкращий варіант для всіх любителів оригінальної класики. Такий туалетний стіл стійкий і надійний в його містких ящиках можна тримати будь-які предмети туалету. Він допоможе створити комфортну і ергономічну зону, в якій ви будете приділяти час тільки собі. Може бути однотумбовым і двухтумбовым, світлим і темним, але завжди якісним, зроблених з натурального дерева.
Габаритні розміри, мм:
- Висота: 750/750
- Ширина: 1200/900
- Глибина: 400/400
- Дзеркало: 1100/900; 700/900
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
Матеріал: дерево береза
Береза є твердим сортом дерева, має однорідну структуру, практично не містить сучків. Дерево з легкістю піддається фарбуванню, набуває кольору від найбільш світлих і аж до найтемніших відтінків. Для тонування туалетного столу ми застосовуємо високоякісні сертифіковані поліуретанові поліуретанові італійські лаки і морилки.
Для створення повноцінного спального гарнітура, що ідеально вписується в будь-який інтер'єр, до даної моделі туалетного столу можна підібрати інші предмети меблів для вашої спальні:
- ліжко Ассоль
- тумба приліжкова Ассоль
- комод Ассоль шириною 1100 або 700 мм
- шафа трьох або чотиридверний з класичними фасадами


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 110 см |
| Ширина дзеркала | 90 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 185 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Довжина столика | 90 см |
- Ціна: від 14 785 ₴




