
Тумба приліжкова Мілена - 2
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: em103
Відправка з 18 квітня 2026від 5 940 ₴
Показати оптові ціниПриліжкова тумба Мілена - 2
Приліжкова тумба Мілена - 2 елегантна, надійна, функціональна, здатна радувати око будь-якого цінителя сучасного інтер'єру. Якісна, виготовлена з натурального матеріалу - масиву берези.На ящиках в тумбі Мілена-2 встановлені направляючі з системою push-open, завдяки якій ящики висуваються при легкому натисканні на фасад, тобто меблеві ручки на такі фасади не встановлюються. Виконує відразу декілька функцій. В її місткі ящики поміститься безліч потрібних дрібниць. На неї можна поставити настільну лампу або будильник, а ще вона відіграє величезну роль у створенні гармонійного інтер'єру вашої спальні.
Для створення повноцінного спального гарнітура, ідеально вписується в будь-який інтер'єр, до даної моделі туалетного столу можна підібрати інші предмети меблів для вашої спальні:
- ліжко Мілена– 2
- туалетний столик Мілена-2 одно-або двотумбовий
- комод Мілена-2 шириною 1100 або 700 мм
- шафа трьох або чотиридверний з класичними фасадами
Також можливе виготовлення туалетного столу нестандартних розмірів за індивідуальним замовленням.
- Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії KEMICHAL
- Доставка: безкоштовна
- Сертифікація: згідно із стандартами
- Гарантія: 18 місяців, обмін товару на протязі 30 днів, повернення товару на протязі 14 днів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Тип меблів | тумба приліжкова |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Ширина тумби | 55 см |
- Ціна: від 5 940 ₴


