
Стіл плетений для дому та саду
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist97
Відправка з 18 травня 2026від 15 600 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл плетений для дому та саду
Розмір столу: ширина-1600мм, глибина-800мм, висота-750мм
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів. Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
У вартість виробу не входить вартість скла! Скло замовляється індивідуально, відповідно до бажаних технічних характеристик.
Інші товари можна вибрати тут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | основа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Параметри замовлення | Мінімальне замовлення від 2 шт |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Форма стільниці | квадратна |
| Ширина столу | 800 мм |
- Ціна: від 15 600 ₴


