
Стільці барні плетені
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist8
Відправка з 18 травня 2026від 3 720 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільці барні плетені
Розмір стільця: ширина-460мм, глибина-420мм, висота-1360мм, висота сидіння-780мм.
Зручні та стійкі до природних факторів меблі добре зарекомендували себе в експлуатації та догляді.
Не потребує особливого догляду, миється водою, не вигоряє на сонці.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу.
Меблі виготовляються на замовлення, з умовою мінімальної кількості 2 шт.
За додаткову плату можна придбати подушку для крісла +400грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 1360 |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Призначення | Для дорослих |
| Параметри замовлення | Мінімальне замовлення від 2 шт |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Ширина стільця | 460 мм |
- Ціна: від 3 720 ₴








