
Плетений Диван садовий для ресторанів, кафе, літніх майданчиків з штучного ротанга
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist31
Відправка з 18 травня 2026від 19 200 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван тримісний для ресторанів, кафе та літніх майданчиків
Розмір дивана: ширина-2170мм, глибина-700мм, висота-930мм, висота сидіння-390мм.
Зручні та стійкі до природних факторів меблі добре зарекомендували себе в експлуатації та догляді.
Не потребує особливого догляду, миється водою, не вигоряє на сонці.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу.
Меблі виготовляються на замовлення!
За додаткову плату можна придбати подушку для дивана +2125 грн. до вартості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал каркасу | Штучний ротанг |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння | 390 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 2170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 930 мм |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Параметри замовлення | Мінімальне замовлення від 1 шт |
| Стан | Нове |
| Тип дивана | прямий |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
- Ціна: від 19 200 ₴



