
Стілець плетений для кафе, барів та ресторанів зі штучного ротанга
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist6
Відправка з 18 травня 2026від 3 720 ₴
Показати всі оптові ціниСтілець плетений для кафе, барів та ресторанів зі штучного ротанга
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів.
Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
Додатково в комплектацію можна замовити подушку для сидіння +400 грн. до вартості крісла
Габаритні розміри виробу:
Ширина: 460 мм
Глибина: 510 мм
Висота: 920 мм
Висота сидіння: 450 мм
Меблі виготовляються на замовлення, з умовою мінімальної кількості 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
| М'яка подушка спинки | Немає |
| Параметри замовлення | Мінімальне замовлення від 2 шт |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Ширина стільця | 460 мм |
- Ціна: від 3 720 ₴







