
Розмотувач посилений для рулонних матеріалів 2000х700х2050мм (на 8 рулонів) Сірий Kompred OL419
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL419
Відправка з 14 червня 2026від 16 863 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж посилений для розмотування рулонів тканини
Посилений верстат для розмотування тканин на фабриках різного призначення.
Характеристики
Штанги з рулонами обертаються в підшипникових вузлах.
Рулони на штангах центруються чотиригранними напрямними.
Фарбування – полімерна порошкова.
Можливі внесення в конструкцію будь-яких змін согласно ТЗ і вимогам Замовника.
Штанги з рулонами обертаються в підшипникових вузлах.
Рулони на штангах центруються чотиригранними напрямними.
Фарбування – полімерна порошкова.
Можливі внесення в конструкцію будь-яких змін согласно ТЗ і вимогам Замовника.
Габаритні розміри:
Висота – 2050 мм;
Ширина – 2000 мм;
Глибина – 700 мм.
Висота – 2050 мм;
Ширина – 2000 мм;
Глибина – 700 мм.
Гарантійний термін – 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2050 мм |
| Глибина стелажу | 700 мм |
| Ширина стелажа | 2000 мм |
- Ціна: від 16 863 ₴




