
Стіл овальний плетений для саду, ресторанів, кафе та літніх майданчиків (каркас)
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist95
Відправка з 24 квітня 2026від 12 480 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл овальний плетений для саду, ресторанів, кафе та літніх майданчиків (каркас)
Габаритні розміри: ширина-1200мм, глибина-1000мм, висота-750мм
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів. Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
У вартість виробу не входить вартість скла! Скло замовляється індивідуально, відповідно до бажаних технічних характеристик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення стільниці | скло |
| Параметри замовлення | Мінімальне замовлення від 1 шт |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Форма стільниці | овальна |
| Ширина столу | 1000 мм |
- Ціна: від 12 480 ₴

