
Розмотувач на 24 рулона тканини металевий 2000х1200х2300мм Сірий (на колесах) Kompred OL446
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL446
Відправка з 14 червня 2026від 28 550 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для розмотування 24 рулонів тканини
Посилений верстат для розмотування тканин на фабриках різного призначення.
Характеристики
Штанги з рулонами обертаються в підшипникових вузлах.
Рулони на штангах центруються чотиригранними напрямними.
Фарбування — полімерна порошкова.
Можливі внесення в конструкцію будь-яких змін согласно ТЗ і вимогам Замовника.
Габаритні розміри:
Висота — 2300 мм;
Ширина — 2000 мм;
Глибина — 1200 мм.
Гарантийный срок — 12 месяцев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж острівний (двосторонній) |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 2300 мм |
| Глибина стелажу | 1200 мм |
| Ширина стелажа | 2000 мм |
- Ціна: від 28 550 ₴






