
Візок для газового балона 570х460х1200/1600мм (регулюється по висоті) Червоний Kompred OL459
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OL459
4 169 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок для перевезення балонів
Візок призначений для зручності перевезення важких виробничих балонів з газом. Довговічна. Легка. Конструкція візка суцільнозварна, збірна. Регульована по висоті. Одночасно міцна і жорстка рама з посиленим ланцюгом оберігає балони при транспортуванні.
Характеристики
Каркас — метал
Фарбування — полімерне порошкове.
Колір базовий — червоний.
Габаритні розміри:
Ширина — 570 мм
Глибина — 460 мм
Висота — 1200-1600 мм
Гарантійний термін — 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Червоний |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 4 169 ₴








