
Лавка з сидінням з ДСП Kompred ht-202
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ht-202
Відправка з 05 липня 2026від 1 321 ₴
Показати оптові ціниЛавка з сидінням з ДСП
Мінімалістична, міцна та надійна лава в стилі Loft — універсальне рішення для облаштування громадських та приватних просторів. Вона ідеально підійде для спортивних роздягалень, шкільних вестибюлів, офісних коридорів, передпокоїв або зон очікування, де важлива компактність, стійкість та простота в догляді. Суцільнозварна металева основа забезпечує максимальну монолітність конструкції. Така лава не розхитується з часом від постійного використання та здатна витримувати великі щоденні навантаження. Метал покритий зносостійкою порошковою фарбою класичного чорного кольору. Сидіння виконане в приємному натуральному відтінку бук (за замовчуванням), що додає інтер'єру затишку. По всьому периметру ЛДСП надійно торцюється якісною пластиковою кромкою, яка захищає краї від сколів та розмокання. Усі технологічні отвори та ніжки каркаса закриті спеціальними пластиковими заглушками. Це запобігає появі подряпин на лінолеумі, плитці чи ламінаті під час пересування меблів.
Габаритні розміри:
-
Ширина: 1500мм
-
Глибина: 400мм
-
Висота: 420мм.
-
Розмір сидіння: 1500 × 300мм.
-
Матеріал каркаса: сталева труба 20 × 20 мм.
-
Матеріал сидіння: ламінована ДСП завтовшки 16 мм.
-
Покриття: полімерне порошкове
Ми, як виробник, готові гнучко підлаштуватися під концепцію вашого приміщення:
- Лавка може бути виготовлена за вашими індивідуальними розмірами.
- За запитом замовника можна підібрати інший колір ламінованого ДСП для сидіння або перефарбувати металевий каркас у будь-який відтінок за палітрою RAL.
Обирайте практичність, лаконічність та гарантовану міцність від ТМ Kompred! Оформіть замовлення прямо зараз, щоб створити комфортні умови для ваших відвідувачів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота сидіння | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Ширина сидіння | 300 |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
- Ціна: від 1 321 ₴

