
Ліжко для дитячих садків (дитяче) Kompred ht-7044
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ht-7044
Відправка з 04 липня 2026від 2 743 ₴
Показати оптові ціниЛіжко для дитячих садків
Класичне, надійне та безпечне дитяче ліжко, розроблене спеціально для комплектації спальних кімнат у дошкільних навчальних закладах (дитячих садках), інтернатах, а також для затишної домашньої дитячої кімнати. Продумана ергономічна конструкція з високими захисними бильцями у зголів'ї та підніжжі гарантує малюкові повний затишок, безпеку від падіння та максимальний комфорт під час відпочинку. Ліжко повністю виготовлене з екологічно чистої ламінованої ДСП класу Е1. Цей матеріал сертифікований, не виділяє шкідливих випаровувань і офіційно дозволений для виробництва меблів дитячих та медичних установ. Плавні заокруглені лінії зголів'я надають ліжку охайного вигляду та мінімізують ризик травмування під час активних дитячих ігор. Натуральний, теплий декор під бук, створює затишну та спокійну атмосферу. Основні деталі корпусу також можуть бути виконані у соковитих дитячих відтінках — зеленому, синьому, червоному або жовтому.
Габаритні розміри:
-
Ширина: 1422мм
-
Глибина: 640мм
-
Висота: 600мм.
-
Матеріал корпусу: ламінована ДСП завтовшки 16 мм (клас емісії Е1).
-
Захисна кромка: ПВХ товщиною 0,6 мм.
За бажанням клієнта зазначені кольори можна замінити на будь-який інший відтінок ЛДСП з доступної палітри виробника (у цьому випадку підсумкова вартість виробу розраховується менеджером індивідуально).
Обирайте сертифіковану якість та європейські стандарти безпеки для ваших дітей! Замовляйте надійні дитячі меблі від ТМ Kompred уже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 60 кг |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 142 см |
| Глибина дитячого ліжка | 64 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 60 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 140 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | ДСП товщиною 16 мм, торцованная ПВХ 0,6 мм |
| Габаритні розміри | 1422х640х600 |
- Ціна: від 2 743 ₴



