
Стінка для іграшок для зберігання іграшок та дитячих книг
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: bds-DS-851
Відправка з 11 травня 2026від 13 932 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стінка для іграшок для зберігання іграшок та дитячих книг
Стінка призначена для комплектації дошкільних закладів.
Матеріал виконання: ЛДСП 16мм, кромка ПВХ 0.45мм, колір БУК. Колірна роздільна здатність: Корпус – ЛДСП колір БУК, Фасади - у поєднанні зеленого, жовтого, синього, червоного, бук кольору за бажанням замовника.
Розмір: ширина-2400мм, глибина-300мм, висота від підлоги до верхньої точки даху-1570мм (2400х300х1570hмм). Стінка складається з окремих модулів, стягнутих меблевими стяжками.
Стінка функціонально використовується для зберігання іграшок та посібників у дошкільних закладах. Поставляється у розібраному вигляді. Вага виробу: 100 кг.
Кольори деталей ігрової стінки можуть бути виконані у таких варіантах: бук, білий, оранжевий, жовтий, лаванда, червоний, зелений, зелена вода, блакитний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип стінки | лінійна (пряма) |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 157 мм |
| Глибина стінки | 30 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 240 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Декоративні елементи | сталь |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Стелаж | 2 шт. |
- Ціна: від 13 932 ₴





