
Банкетка Б-2 двомісна TM Kompred
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: omg-Б-2
Відправка з 07 травня 20262 460 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка Б-2 двомісна TM Kompred
Банкетка двомісна призначена для відпочинку пацієнтів, чекаючи прийому лікаря. Каркас банкетки виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою емаллю.
Сидіння банкетки має безшовне оббивку вініліскожі. Колір оббивки вибирається за бажанням замовника.
Банкетка коридорна встановлена на чотири пластикові опори. Виготовляється у двох виконаннях: цільносварна та розбірна.
ТЕХНIЧНI ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: Б-2
Розміри:
висота 420 мм; – ширина 400 мм; – довжина 1000 мм;
Маса, не бiльше 10 кг.
Номінальне навантаження не бiльше 100 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 105 х Ширина 43 х Висота 13 см
Вага 10кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Синій |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 800 мм |
- Ціна: 2 460 ₴

