
Банкетка Б-3 тримісна TM Kompred
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: omg-Б-3
Відправка з 07 травня 20263 410 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка Б-3 тримісна TM Kompred
Банкетка тримісна Б-3 призначена для відпочинку пацієнтів, очікуючи на прийом лікаря.
Каркас банкетки виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою емаллю.
Сидіння банкетки має безшовну оббивку вініліскожи. Колір оббивки вибирається за бажанням замовника.
Банкетка коридорна тримісна встановлена на чотири пластикові опори. Виготовляється у двох виконаннях: цільнозварна та розбірна.
Технічні характеристики:
Розміри:
висота 420 мм; ширина 350 мм; довжина 1500 мм;
Маса трохи більше 15 кг.
Номінальне навантаження трохи більше 210 кг.
Інформація про упаковку:
в упакованому стані виріб має розміри:
Довжина 140 х Ширина 43 х Висота 13 см
Вага 15кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Синій |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1300 мм |
- Ціна: 3 410 ₴

