
Крісло КГ-1 гінекологічне TM Kompred
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: omg-КГ-1
Відправка з 18 травня 202615 720 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло КГ-1 гінекологічне TM Kompred
Крісло КГ-1 застосовується для проведення гінекологічних обстежень, різних процедур, а також при малих хірургічних втручаннях у гінекологічних кабінетах та пологових відділеннях. До передньої частини основи шарнірно кріпиться відкидна одноступінчаста підніжка.
Ложе крісла та підніжка мають безшовну оббивку медичним шкірозамінником. Колір оббивки вибирається за бажанням замовника.
Крісло має фіксовану висоту та кут нахилу сидіння, підлокітники та пластикові підколінники. Кут нахилу спинки регулюється механічно 0º-90º
Габаритні розміри КГ-1: 1200*1000*1430 мм.
Висота сидіння від підлоги – 800 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна секція, Підколінна опора |
| Спосіб регулювання висоти | механічний |
| Спосіб регулювання ножної секції | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1650 мм |
| Висота ложа від підлоги | 800 мм |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 15 720 ₴

