
Стіл овальний плетений (каркас)
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist95
Відправка з 18 травня 2026від 12 480 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл овальний плетений (каркас)
Розмір каркаса столу: ширина-1200мм, глибина-800мм, висота-750мм
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів. Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
У вартість виробу не входить вартість скла! Скло замовляється індивідуально, відповідно до бажаних технічних характеристик.
Інші товари можна вибрати тут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал основи | Штучний ротанг |
| Можливість регулювання висоти столу | Ні |
| Форма | Овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення стільниці | скло |
| Параметри замовлення | Мінімальне замовлення від 1 шт |
| Стан | Нове |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Форма стільниці | овальна |
- Ціна: від 12 480 ₴





