
Овальний плетений стіл (каркас)
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist96
Відправка з 18 травня 2026від 14 640 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Овальний плетений стіл (каркас)
Розмір каркаса столу: ширина-1400мм, глибина-800мм, висота-750мм
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів. Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
У вартість виробу не входить вартість скла! Скло замовляється індивідуально, відповідно до бажаних технічних характеристик.
Інші товари можна вибрати тут
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Можливість налаштування висоти стола | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал виготовлення стільниці | скло |
| Матеріал основи | Штучний ротанг |
| Параметри замовлення | Мінімальне замовлення від 1 шт |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Форма | Овальна |
| Форма стільниці | овальна |
| Ширина столу | 1000 мм |
- Ціна: від 14 640 ₴





