
Лавка без спинки паркова садова "КОСУХА" 1700х400х450 мм чорний Kompred OL758
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL758
Відправка з 13 травня 20266 867 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавка садовая "КОСУХА"
Ви отримаєте сучасний предмет меблів для вашої зони на відкритому повітрі. Індивідуальна форма ніжок столу наголошує на сучасному характері столу.
Лавка з металу та дерев'яного бруса можна замовити з урахуванням усіх індивідуальних побажань, оскільки всі меблі виготовляються на власному виробництві. Універсальний дизайн, що підходить як для домашніх приміщень, так і для кафе, бару, ресторану та вулиці.
Габаритні розміри:
Довжина — 1700 мм.
Висота — 450 мм.
Глибина — 400 мм.
Довжина — 1700 мм.
Висота — 450 мм.
Глибина — 400 мм.
Характеристики:
Покриття – полімерно-порошкове.
Каркас - профільна труба, 60х40 мм
Покриття – полімерно-порошкове.
Каркас - профільна труба, 60х40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
| Можливість регулювання по висоті опор | Немає |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 1700 |
- Ціна: 6 867 ₴





