
Трибуна для глядачів на 8 місць розбірна Kompred OL785
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL785
Відправка з 14 травня 2026від 36 288 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трибуна для глядачів на 8 місць
Трибуни на 8 місць виготовлені з металевої профільної труби з полімерним покриттям, яке забезпечує високу корозійну стійкість.
Розмір:
Довжина – 3000мм
Глибина – 2250мм
Висота - 1700мм
Кількість місць – 8шт.
Конструкція - розбірна
Покриття - ґрунт + емаль
Колір - чорний (базовий) або будь-який на палітрі RAL
Настил підлоги – металевий рифлений лист (можливе використання гумового покриття)
Довжина – 3000мм
Глибина – 2250мм
Висота - 1700мм
Кількість місць – 8шт.
Конструкція - розбірна
Покриття - ґрунт + емаль
Колір - чорний (базовий) або будь-який на палітрі RAL
Настил підлоги – металевий рифлений лист (можливе використання гумового покриття)
Конструкція розбірна, що скорочує вартість доставки при перевезеннях з точки на точку. Простота конструкції максимально зменшує термін монтажу.
За погодженням можливе виготовлення телескопічних трибун. Їх часто використовують усередині спортзалів та інших приміщень, це дозволяє значно підвищити рівень використання наявних площ.
Можливе доопрацювання згідно з ТЗ замовника!
Додаткові елементи, якими можуть бути оснащені трибуни:
Додаткові елементи, якими можуть бути оснащені трибуни:
- Зміна кількості та розташування сидячих місць
- Виготовлення трибун із навісом (полікарбонат, тент, профнастил)
- Наявність бічних та задніх огорож для безпеки глядачів при вході та виході з трибун
- Трибуна може бути піднята над рівнем підстави для зручності огляду через огорожі, рекламні щити та ін.
- Виготовлення розбірної та цільної конструкції
- Використання гумового покриття замість рифленого листа на підлогову підлогу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість посадочних місць на одній конструктивній базі | 5 і більше |
| Особливості | Підстаканники, Нумерація рядів, Кріплення до підлоги, Комплектація підлокітниками, Нумерація місць |
| Тип | Трибуна для глядачів |
| Тип меблів | Багатомісна секція |
| Тип сидіння | Фіксований |
| Тип спинки | Фіксована |
| Габаритні розміри | |
| Вага секції | 240 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 790 мм |
| Висота посадкової частини | 450 мм |
| Глибина | 2250 мм |
| Загальна довжина секції | 3000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркаса і опор | Метал, Дерево, Пластик |
- Ціна: від 36 288 ₴






