
Крісло-гойдалка з штучного ротангу Беж Kompred GG-103
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GG-103
13 728 ₴
Показати оптові ціниКрісло-гойдалка з штучного ротангу
Крісло-гойдалка - конструкція крісла розроблена для відпочинку напівлежачи та погойдуючись, тому висока спинка зроблена з нахилом назад. Зручні підлокітники повторюють природне положення рук. Міцний металевий каркас і щільне плетіння здатні витримувати великі навантаження. При цьому крісло має невелику вагу, що дозволяє переміщати його в будь-яке зручне для вас місце. Це відмінне рішення для облаштування території біля каміну,кімнати відпочинку або в саду.
- Ширина мм: 660
- Глибина мм: 1150
- Висота мм: 1180
- Висота спинки мм: 880
- Висота підлокітників мм: 660
- Ширина підлокітників мм: 60
- Висота сидіння від підлоги мм : 430
- Ширина сидіння мм: 600
- Глибина сидіння мм: 480
- Матеріал каркасу: Сталева труба діаметром 25 мм., товщиною 0,8 мм. з полімерним покриттям.
- Матеріал плетіння: Високоякісний ротанг.
- Вага виробу кг: 15
- Гарантія місяців: 12
Ми цінуємо наших клієнтів, тому пропонуємо безкоштовну доставку до відділення Нової Пошти крісла гойдалки по всій території України. Незалежно від вашого місцезнаходження, ви отримаєте замовлення швидко та без додаткових витрат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 1150 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1180 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Вага | 15 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підніжка | Так |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1180 мм |
- Ціна: 13 728 ₴





