
Трибуна для глядачів двосекційна збірно-розбірна з сидіннями та навісом 6000х2200х3000мм Kompred OL964/1
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OL964/1
Відправка з 14 червня 2026161 361 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трибуна для глядачів двосекційна на 32 місця
Трибуни на 32 місць виготовлені з металевої профільної труби з покриттям грунт емаль, яке забезпечує високу корозійну стійкість.
Розмір:
Довжина – 6000мм
Глибина – 2200мм
Висота - 3000мм Висота третьої сходтнки - 1150мм
Кількість місць – 32шт.
Довжина – 6000мм
Глибина – 2200мм
Висота - 3000мм Висота третьої сходтнки - 1150мм
Кількість місць – 32шт.
Характеристика:
Матеріал - профільна труба 40х40х2мм
Конструкція - збірно-розбірна
Покриття - ґрунт + емаль
Колір - чорний (базовий) або будь-який на палітрі RAL
Настил підлоги – металевий рифлений лист Стеля - профнастил Сидіння - пластик
Покриття - ґрунт + емаль
Колір - чорний (базовий) або будь-який на палітрі RAL
Настил підлоги – металевий рифлений лист Стеля - профнастил Сидіння - пластик
Конструкція розбірна, що скорочує вартість доставки при перевезеннях з точки на точку. Простота конструкції максимально зменшує термін монтажу.
За погодженням можливе виготовлення телескопічних трибун. Їх часто використовують усередині спортзалів та інших приміщень, це дозволяє значно підвищити рівень використання наявних площ.
Можливе доопрацювання згідно з ТЗ замовника!
Додаткові елементи, якими можуть бути оснащені трибуни:
Додаткові елементи, якими можуть бути оснащені трибуни:
- Зміна кількості та розташування сидячих місць
- Виготовлення трибун із навісом (полікарбонат, тент, профнастил)
- Наявність бічних та задніх огорож для безпеки глядачів при вході та виході з трибун
- Трибуна може бути піднята над рівнем підстави для зручності огляду через огорожі, рекламні щити та ін.
- Виготовлення розбірної та цільної конструкції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Трибуна для глядачів |
| Тип меблів | Багатомісна секція |
| Кількість посадочних місць на одній конструктивній базі | 5 і більше |
| Тип сидіння | Фіксований |
| Тип спинки | Фіксована |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Підстаканники, Нумерація рядів, Кріплення до підлоги, Комплектація підлокітниками, Нумерація місць |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина секції | 6000 мм |
| Глибина | 2200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 790 мм |
| Висота посадкової частини | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркаса і опор | Метал, Пластик |
- Ціна: 161 361 ₴



