
Батут вбудований 2x1м
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ds-BRI-076.3
104 470 ₴
Показати оптові ціниБатут вбудований 2x1м
Батут вбудований від ТМ Kompred встановлюється в ґрунт для дитячих майданчиків, дитячих садків, спортивних майданчиків, громадських просторів та приватних будинків. Розрахований на вагу дитини та дорослої. Антивандальне полотно батуту виготовлене з композитних пластикових елементів, армованих залізним тросом. Завдяки композитному пластику, полотно має невелику вагу, зберігає міцність при низьких температурах, стійке до ультрафіолету та високих температур. Масивний стійкий до корозії корпус дозволяє встановлювати батут без бетонної основи та спеціального кріплення до ґрунту. Батут вбудований в раму 2640 х 1650 см. Стрибкове полотно виготовлено з використанням пластикових сегментів, зібраних незалежно один від одного на нержавіючому тросі D = 5мм. Підходить для використання на ігрових майданчиках, що не обслуговуються. Комплектація: металева поверхня каркаса, армована пластикова сітка, оббивка рами забезпечена захистом від ударів плиткою з гумової крихти підвищеної щільності, товщиною до 4 см. в залежності від комплектації.
Полотно для стрибків 1х2
Габаритні розміри:
Довжина: 2640 мм
Ширина: 1650 мм
Висота: 420 мм
Вага: 173 кг
Гарантія: 36 місяців.
Доставка поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Прямокутна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Довжина | 264 см |
| Ширина | 165 см |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Основні | |
| Розміщення | На вулиці |
- Ціна: 104 470 ₴

