
Батут круглий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ds-BV-004
68 853 ₴
Показати оптові ціниБатут вбудований 2x1м
Батут круглий від ТМ Kompred це ідеальний спосіб для активного відпочинку на вулиці. Він призначений для використання на відкритому повітрі і може бути закріплений в ґрунті. Завдяки міцній конструкції та надійному кріпленню, батут забезпечує безпечність і комфорт під час стрибків. Вага користувача не повинна перевищувати 70 кг, щоб забезпечити максимальну тривалість експлуатації та безпеку. Встановлений на відкритому повітрі, батут створить чудові умови для активного відпочинку та забезпечить задоволення від стрибків та гри на свіжому повітрі. Це ідеальний варіант для дітей та дорослих, які цінують активний спосіб життя та здоровий відпочинок.
Полотно для стрибків 1,3х1,3
Габаритні розміри:
Довжина: 2000 мм
Ширина: 2000 мм
Висота: 400 мм
Вага: 187 кг
Гарантія: 36 місяців.
Доставка поштовими службами Нова пошта, Делівері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Основні | |
| Розміщення | На вулиці |
- Ціна: 68 853 ₴

