
Комплект дерев'яних меблів Еміне стіл, 2 лавки зі спинкою та підлокітниками, лавка без спинки та підлокітників Kompred mc-170/2,0
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: mc-170/2,0
Відправка з 10 червня 2026від 86 000 ₴/комплект
Показати оптові ціниКомплект дерев'яних меблів Еміне стіл та 2 лавки зі спинкою та підлокітниками, лавка без спинки та підлокітників
Максимум простору, комфорту та затишку для великої родини чи дружньої компанії! Цей преміальний кутовий набір повністю дерев'яних меблів створений для облаштування комфортабельних обідніх зон на просторих терасах, верандах, у великих альтанках або заміських комплексах. Комплект повністю дерев'яний. Продумана комплектація дозволяє раціонально використовувати кожен метр та з легкістю розмістити велику кількість гостей. Базове виконання — масив сосни. За індивідуальним замовленням можливе виготовлення з вільхи або ясеня (вартість прораховується окремо). Деревина оброблена спеціальною фарбою-просочувачем Impregnat, що глибоко проникає в волокна та надійно захищає меблі від вологи та грибка. За запитом клієнта кут може бути сформований як правим, так і лівим.
- Довжина — 2000 мм,
- Ширина — 900 мм,
- Висота — 760 мм
Кутова лава:
- Зовнішній кут: 2800х1800мм
- Глибина сидіння: 600мм
- Висота спинки: 860мм
Лава зі спинкою та підлокітниками:
- Довжина — 2000 мм,
- Ширина — 600 мм,
- Висота — 860 мм
Ми готові адаптувати меблі під ваші потреби: змінити загальну довжину або доповнити набір стільцями та табуретами в аналогічному стилі. Обирайте надійність та затишок від ТМ Kompred! Замовляйте цей розкішний дерев'яний комплект прямо зараз і перетворіть свою терасу на улюблене місце для відпочинку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Диван |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 86 см |
| Глибина дивану | 60 см |
| Ширина столу | 90 см |
| Висота столу | 75 см |
| Довжина столу | 200 см |
- Ціна: від 86 000 ₴/комплект










