
Журнальный столик плетеный садовый
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist45
Відправка з 18 травня 2026від 7 350 ₴
Показати всі оптові ціниСтолик журнальный садовый плетеный для ресторанов, кафе, летних площадок из искусственного ротанга СЖ-45
Удобная, комфортная мебель для сада не требующая особого ухода.
Металлический каркас и плетение из искусственного ротанга делают продукцию устойчивой к нагрузкам и погодным факторам.
Легко моется водой, не выгорает на солнце.
Широкая цветовая палитра оплеточного материала позволит выбрать нужный оттенок для Вашей мебели.
Цветовая палитра : коричневый, молочный шоколад, белый, белый кремовый, графит, черный.
Размеры изделия Ширина 700 мм* Глубина 700 мм* высота 350 мм;
Меблі виготовляються під замовлення, з умовою мінімального кількості 1шт.
Терміни обумовлюються індивідуально, ми не змусимо Вас довго чекати
і зробимо все, щоб меблі як можна швидше знайшла собі господаря.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 350 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Полиця | 1 шт. |
| Столик журнальний садовий СЖ 45 | Мінімальне замовлення 1шт |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір меблів | графіт, білий, молочний, чорний, молочний шоколад, коричневий |
| Ширина столу | 700 мм |
- Ціна: від 7 350 ₴


