
Стіл квадратний плетений садовий (каркас)
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist73
Відправка з 18 травня 2026від 8 400 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл квадратний плетений садовий (каркас)
Розмір столика: ширина-1200мм, глибина-800мм, висота-750мм
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів. Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
У вартість виробу не входить вартість скла! Скло замовляється індивідуально, відповідно до бажаних технічних характеристик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 750 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Стіл квадратний плетений садовий СЖ-73 | Мінімальне замовлення 1шт |
| Стіл квадратний плетений садовий СЖ-73 | Мінімальне замовлення 1шт |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір меблів | графіт, білий, молочний, чорний, молочний шоколад, коричневий |
| Ширина столу | 750 мм |
- Ціна: від 8 400 ₴




