
Квадратний кавовий столик плетений із ротанга (каркас)
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist14
Відправка з 18 травня 2026від 10 320 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратний кавовий столик плетений із ротанга
(каркас)
Розмір столика: ширина-800мм, глибина-800мм, висота-750мм
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів. Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
У вартість виробу не входить вартість скла! Скло замовляється індивідуально, відповідно до бажаних технічних характеристик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Колір меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Полиця | 1 шт. |
| Ширина столу | 800 мм |
- Ціна: від 10 320 ₴









