
Диван плетений з ротанга 4х місний
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist43
Відправка з 18 травня 2026від 23 520 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван плетений з ротанга 4х місний
Размер дивана: ширина-2400мм, глубина-865мм, высота-640мм, высота сидения-340мм.
Удобная и устойчивая к природным факДиван плетеный из ротанга 4х местныйторам мебель хорошо зарекомендовала себя в эксплуатации и уходе.
Не требует особого ухода, моется водой, не выгорает на солнце.
Металлический каркас и плетение из искусственного ротанга делают продукцию устойчивой к нагрузкам и погодным факторам.
Широка цветовая палитра оплеточного материала.
Мебель изготавливается под заказ!
За дополнительную плату можно приобрести подушку для дивана +4000грн к стоимости.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал каркасу | Штучний ротанг |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Матеріал виготовлення | Штучний ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Стан | Нове |
| Тип дивана | прямий |
| Колір меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння | 340 мм |
| Глибина | 865 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота з урахуванням спинки | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диван садовий з штучного ротанга ДСР-17 | Мінімальне замовлення 1шт |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Колір | Білий, коричневий,кремовий, графіт, чорний, молочний шоколад |
- Ціна: від 23 520 ₴


