
Столик журнальний плетений (каркас)
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: nist71
Відправка з 24 квітня 2026від 6 960 ₴
Показати всі оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик журнальний плетений (каркас)
Розмір столика: ширина-800мм, глибина-800мм, висота-750мм
Зручні, комфортні меблі для саду, вулиці та приміщень, що не потребують особливого догляду.
Металевий каркас та плетіння зі штучного ротанга роблять продукцію стійкою до навантажень та погодних факторів. Легко миється водою, не вигоряє на сонці.
Широка палітра кольорів оплеткового матеріалу дозволить вибрати потрібний відтінок для Ваших меблів.
У вартість виробу не входить вартість скла! Скло замовляється індивідуально, відповідно до бажаних технічних характеристик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Колір меблів | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 500 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Матеріал каркасу | метал |
| Полиця | 1 шт. |
| Розміри | 900*900*750 |
| Столик журнальний садовий | Мінімальне замовлення 1шт |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір | Білий, коричневий,кремовий, графіт, чорний, молочний шоколад |
| Ширина столу | 600 мм |
- Ціна: від 6 960 ₴




