
Парта одномісна на лижах (базова) 600×500×750мм Kompred ht-136
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ht-136
Відправка з 05 липня 2026від 1 403 ₴
Показати оптові ціниПарта одномісна на лижах (базова)
Сучасний, лаконічний та максимально стійкий одномісний стіл (парта) на опорах-лижах — ідеальний вибір для комплектації лекційних аудиторій, навчальних класів, мовних шкіл та тренінгових центрів. Продумана конструкція забезпечує високу міцність, зручність посадки та дозволяє раціонально використовувати простір кабінету. Металевий каркас столу є розбірним і складається з двох бокових стійок. Комбіноване кріплення (стільниця фіксується надійними шурупами) робить виріб максимально компактним під час транспортування, що суттєво знижує витрати на доставку. Спеціальна Т-подібна форма опор («лижі») гарантує відмінну стійкість столу та запобігає його перекиданню. Всі ніжки та технологічні отвори закриті пластиковими заглушками, тому меблі можна легко пересувати, не боячись пошкодити лінолеум чи паркет. З обох боків каркаса встановлені міцні металеві гачки, на які учні можуть надійно повісити свої портфелі чи ранці. Окрім базового покриття, метал може бути пофарбований стійкою порошковою фарбою в будь-який відтінок за розкладкою RAL. Ви можете обрати класичну текстуру під натуральне дерево або будь-який інший колір ЛДСП.
Залежно від вікової категорії учнів або студентів, ви можете замовити виріб у необхідному ростовому виконанні:
- III група — 580 мм (початкові класи)
- IV група — 640 мм (середні класи)
- V група — 700 мм (старші класи / підлітки)
- VI група — 760 мм (вища школа / дорослі) — стандартна висота за замовчуванням.
Габаритні розміри:
-
Ширина: 600мм
-
Глибина: 500мм
-
Висота: 750мм.
-
Матеріал стільниці: ламінована ДСП завтовшки 16 мм.
-
Захисна кромка: пластикова ПВХ товщиною 0,6 мм.
-
Матеріал каркаса: металева квадратна труба 20 × 20 мм.
Залежно від ваших потреб, стіл може бути доукомплектований місткою підохопною полицею (розміром 460х250 мм) для зберігання конспектів та книг, а також фронтальною царгою (передньою панеллю).
Створюйте комфортне та сучасне освітнє середовище разом із меблями від ТМ Kompred! Оформіть замовлення сьогодні, щоб отримати якісне обладнання за ціною виробника!
| Основні | |
|---|---|
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Гачок для портфеля | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас столу | метал |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: від 1 403 ₴

