
Тумба приліжкова Арго
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: em98
Відправка з 18 квітня 2026від 5 115 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 659-96-72
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба Арго
Приліжкова тумба Арго елегантна, надійна, функціональна, здатна радувати око будь-якого цінителя сучасної класики. Якісна, виготовлена з натурального матеріалу - масиву берези. Виконує відразу декілька функцій. В її місткі ящики поміститься безліч потрібних дрібниць. На неї можна поставити настільну лампу або будильник, а ще вона відіграє величезну роль у створенні гармонійного інтер'єру вашої спальні.
Для створення повноцінного спального гарнітура, ідеально вписується в будь-який інтер'єр, до даної моделі туалетного столу можна підібрати інші предмети меблів для вашої спальні:
- ліжко Надія, Арго, Ольга
- комод Арго шириною 1100 або 700 мм
- туалетний столик Арго одне або двотумбовий
- шафа трьох або чотиридверний з класичними фасадами
Також можливе виготовлення туалетного столу нестандартних розмірів за індивідуальним замовленням.
- Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії KEMICHAL
- Доставка: безкоштовна
- Сертифікація: згідно із стандартами
- Гарантія: 18 місяців, обмін товару на протязі 30 днів, повернення товару на протязі 14 днів.


Детальніше про товари дивитися тут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kompred |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Тип меблів | тумба приліжкова |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 31 см |
| Ширина тумби | 50 см |
- Ціна: від 5 115 ₴


